DEĞERLİ BİLGİLER

ÇEKİM YASASININ ALTIN KURALI

Çekim yasası konusunu duymayanımız yoktur. Uygulanışı bakımından çok basit görünse de işe yaramadığını düşündüğümüz ve sonuç alamadığımızdan kısa sürede vazgeçtiğimiz bir uygulamadır. Bu konudaki araştırmalarıma göre aslında çekim yasası evrensel bir yasadır ve uygulamanı başarısız olmasının tek sebebi bizleriz.
Hayatımızda neler eksikse, onu elde etmek için çekim yasası gibi uygulamalara merak salıyoruz. Ama uygulamaya başladığımızda bu konuya olan inançsızlığımız başarılı olmamıza engel oluyor. Örneğin zenginliği hayatımıza çekmek istiyoruz ama yoksulluk içinde yaşıyoruz. Arık hücrelerimize kadar işlemiş bir durum. Bu durumda bizim yapmamız gereken çok az da olsa elimizde para tutmayı bilmek en azından çaba sarfetmek, işin başlangıcı olacaktır. Tüm şartlar oluştuğunda evren bize cevap verecektir.
 Sürekli bir yoksunluk ve tatminsizlik içinde yaşadığımızda evren de bize bu düşüncemizi yansıtır. Daha çok yoksunluk ve mutsuzluk. Oysa ki biraz çaba ile hayatımızı değiştirebiliriz. Tüm şifa çalışmalarının ana kaynağı inanmaktır. Hayatımızın iyi olduğunu hissetmeye başladığımızda, evren de bize iyi bir hayat yansıtacaktır. İnanın bana çok hızlı bir şekilde cevap alacaksınız.
Kartlara soru sormamızın amacı da budur. Bilinç altımızda ne varsa gelecek dönemde yaşayacağımız olaylar onlar olacaktır. Haritaya baktıktan sonra kartlara bakmamızın asıl sebebi budur. Haritada çok kötü enerjiler olsa bile, bilinç altımızda güzel şeyler varsa, olaylar değişebilir. Kaderimizi yeniden yazabiliriz. Bu harika olmaz mı?
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır , Gerekli alanlar işaretlenmiştir*.

Bültenimize abone olun

Ücretsiz üye olun ve yeni gönderilerden ilk siz haberdar olun.