DEĞERLİ BİLGİLER

Dileğim Nasıl Gerçek Olur

Hayatımızın belli süreçlerinde sıkıntılar, sağlık sorunları ve farklı bir çok sorun yaşayabiliyoruz. Bu sorunlar ile mücadele ederken zorlanıp, yoruluyor ve sonra da artık vazgeçiyoruz. Yorgunluk ve bıkkınlık bir yer de vazgeçmemize neden oluyor. Tam bu noktada bir durup enerjimizi yükseltmenin yollarını bulmalıyız.

Bıkkın ve yorgun hissettiğimizde enerjimizi yükseltmenin en güzel yollarından biri gül kokusu koklamaktır. Frekansımızı yükseltir ve daha enerjik hissederiz. Bunun yanında evlerimizde akgünlük yakmak, kötü enerjini dağılmasını sağlar, bereketi çağırır. 

Gece yatmadan 5 dakika önce, 4 saniye burnunuzdan nefes alın ve 7 saniyede verin. Bunu 4 defa uygulayın ve her akşam yapmaya gayret edin. Bunu yaptıktan sonra, sizi en çok ne mutlu ederdi ise onu düşünün. Kendinizi orada detayları ile düşünün. 17 saniye düşünmeniz yeterli olacak. Tabi saniye tutamazsınız ama olabildiğince hayalde kalmaya çalışın. Bu şekilde uykuya dalmanız en güzeli olur. Kısa bir zaman sonra hayaliniz gerçekliğiniz olacak. Tüm bakımlar da tarafımdan bu sebeple yapılmaktadır. Bilinç altınızda ne varsa gerçekliğiniz de odur. 

Henüz yorum yapılmamış.
Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır , Gerekli alanlar işaretlenmiştir*.

Bültenimize abone olun

Ücretsiz üye olun ve yeni gönderilerden ilk siz haberdar olun.